כתיבת תוכן דרושים

כתיבת תוכן דרושים – חברת Tabello מחפשת כותבי תוכן מכל הסוגים, כולל אלו החולמים על חיי הנוודים הדיגיטליים. מי לא מכיר אותם? כן כן, אותם אלה שאתם פוגשים בתאילנד או בברזיל, יושבים אל מול חוף ים מרהיב עם כוס קפה ולפטופ, מרוויחים כסף של הארץ ונהנים מהחיים הזולים והטובים. שווה, לא?

אנחנו כאן כדי להכיר לכם את עולם הכתיבה, כדי שגם אתם תוכלו תוך כמה רגעים להפוך לנוודים דיגטליים. איך? באמצעות מקצוע כתיבת תוכן. דרושים כותבי תוכן רבים בתחום, מתחילים ומנוסים כאחד, ולכן אם אתם אוהבים לכתוב, ורוצים להרוויח כסף – מכל מקום, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא. וכדי שלא תשאלו ‘אבל למה לא אמרתם’, נצהיר כאן ועכשיו שאנחנו כל הזמן מחפשים לצרף כותבים צעירים (לאו דווקא בגיל, יותר ברמת הניסיון) לצוות הכתיבה שלנו.

כתיבת תוכן דרושים כותבים מתחילים

כותבי התוכן – להתפקד! מחפשים אתכם אצלנו ובמקומות רבים אחרים. רוצים לשמוע על מקצוע הכתיבה ואיך ניתן להתפרנס ממנו? אנחנו מזמינים אתכם לקרוא עוד ולהבין האם כדאי לכם להפוך לכותבים, על השכר שתוכלו לקבל ומדוע יש ביקוש למקצוע כתיבת תוכן.

מחפשים עבודה ככותבי תוכן?
צרו קשר:

כתיבת תוכן דרושים: למי כדאי להיות כותב תוכן

על קצה המזלג, למי שאוהב לכתוב, כותב להנאתו, וחושב שרמת הכתיבה שלו מספקת על מנת לכתוב גם ללקוחות.

על כותב התוכן להיות:

 • בעל אוצר מילים רחב
 • ללא טעויות כתיב או תחביר
 • רצוי שיוכל להקליד בצורה מהירה ונטולת שגיאות, על מנת למקסם את השכר שיקבל
 • בעל יכולת למידה מהירה, על מנת שיכול לכתוב גם על נושאים שאינו מכיר.

אם את או אתה עונים על 4 האלמנטים הללו, מומלץ לכם לבחון ולהצטרף לעולם כתיבת התוכן, מדובר בתחום שיכול להיות מתגמל כלכלית.

4 סיבות למה כדאי להיות כותב

יש המון מודעות בסגנון ‘דרושים כותבי תוכן’. כמות המודעות מעידה אפוא על כך שיש ביקוש רב לכותבים טובים. השאלה היא – למה כדאי לך להפוך להיות כותב?

הנה 5 סיבות לכך:

 1. אפשר לכתוב מכל מקום: מהבית, מבית הקפה, מחוף הים או במהלך שיעור עם נוכחות חובה.
 2. תקרת השכר נקבע על ידי הכותב: ככל שכותבים יותר – מרוויחים יותר.
 3. אתה הבוס של עצמך: אפשר להחליט מתי כותבים.
 4. הרחבת ידע: עולם הכתיבה שייך לכל הנושאים בעולם, וכך מתמקצעים הכותבים במקצועות רבים, ומרחיבים את הידע הכללי שלהם.
 5. יצירתיות: הכתיבה וההנחיות שנלוות לכל משימה, דורשות יכולת יצירתית ברמה גבוהה, כאשר ככל שכותבים יותר – רמת היצירתיות עולה.

כותבי תוכן דרושים

רגע… אם ה-GPT כאן, מי צריך כותבי תוכן

תנו לנו להרגיע אתכם. למרות שה-AI חזק בעולמנו, עדיין יש צורך משמעותי באנשי כתיבת תוכן. דרושים כותבים אנושיים בכל מקום, כן – גם אצלנו.

הבינה המלאכותית תפסה מקום של כבוד בעולם הכתיבה, אבל עדיין, לקוחות רבים מחפשים את הכתיבה עם המגע האנושי. לצד זאת, גם מנועי החיפוש השונים מתעדפים כתיבה אנושית, ומענישים אתרים שמשתמשים בAI.

כתיבה של בינה מלאכותית היא גם כתיבה נטולת תחכום, ובאמצעותה מסרים שיווקיים שונים לא עוברים כמו שצריך.

אז לסיכום:

בתור לקוח, אם אני רוצה להתקדם בדירוג מנועי החיפוש ולוודא שהתוכן שנכתב ייקרא על ידי הגולשים ויעביר את המסר אותו אני מחפש – אצור מודעת כתיבת תוכן דרושים.

לחלופין, אם אני כלקוח מעוניין במלל סתמי, שלא יקדם אותי ולא ייקרא, אני אשתמש בתוכן שנכתב על ידי בינה מלאכותית.

אם אתם הייתם הלקוח – במי הייתם בוחרים?

כמה מרוויחים כותבי תוכן

התוכן

כותב מתחיל

כותב מנוסה

תוכן לקידום אתרים (500 מילים)

40 ₪

150 ₪

פוסטים (סביב 150 מילים)

20 ₪ לפוסט

75 ₪ לפוסט

דף נחיתה

70 ₪

400 ₪

כתבות יח”צ (500 מילים)

50 ₪

200 ₪

כתיבת תוכן דרושים: למה כדאי לכם לעבוד איתנו

אנחנו טאבלו, סוכנות כתיבת תוכן מהמובילות והוותיקות בישראל. אנחנו מספקים מידי חודש מאות כתבות, מאמרים, פוסטים, כתבות יח”צ, מלל לסרטונים תרגומים ועוד מגוון רחב של תוכן, שהולך ישירות לאתרי האינטרנט או הסושיאל של לקוחותינו. אנחנו מגייסים כל הזמן כותבים. אז למה כדאי לכם להתחיל דווקא איתנו?

 1. למידה מהמומחים: אצלנו, אתם תקבלו הכשרה מעשית למן הרגע הראשון. אם אנחנו נזהה שיש בכם פוטנציאל כתיבה, אנחנו נדע להסביר לכם כיצד לכתוב מאמרים עליהם לקוחות משלמים.
 2. אתם קובעים את כמות העבודה: יש אצלנו כותבים שמסוגלים לספק כמות של 100 מאמרים בחודש, לעומת כותבות תוכן אחרות שמספקות 5 מאמרים בלבד. אצלנו – הכמות לא משנה. אתם אלו שתחברו כמה לכתוב בהתאם לבקשתכם. תהיו זמינים לכתיבה – תכתבו. אם אין לכם זמן (תקופת מבחנים, דיכאון, לידה או כל סיבה) – לא ניתן לכם עבודה.
 3. היינו שם: ככל הנראה, זו לא תהיה משרת חייכם. אבל, בשלב זה של החיים, הכנסה נוספת לא תזיק לכם. האפשרות לעבוד מכל מקום, באופן הגמיש אותו אנחנו מאפשרים, לצד אפס מחויבות – מנצחת הכל לדעתנו.
 4. יש אצלנו כתיבת תוכן: דרושים לנו כותבים איכותיים, ויש לנו הרבה כתיבה לחלק.
 5. לקוחות מגוונים: אין לנו לקוח אחד – יש לנו מאות לקוחות, כל אחד עוסק בתחומו. העבודה איתנו תניב לכם הרחבת אופקים ותקנה לכם ידע כללי רב.
כלי נגישות