כתיבת תוכן לאתרים מחיר

כתיבת תוכן לאתרים מחיר משתלם. בעידן הדיגיטלי, נוכחות מקוונת משמעותית היא חיונית לעסקים בכל הגדלים ומכל הסוגים. דרך מוכרת והכרחית ליצירת נוכחות מקוונת היא כמובן יצירת תוכן איכותי, משכנע ומניע לפעולה.

במדריך זה, נבין מהי בדיוק כתיבת תוכן לאתרים, נעמוד על חשיבותה. כמו כן, נסקור את הגורמים המשפיעים על התמחור של שירותי כתיבת תוכן איכותיים.

כתיבת תוכן לאתרים מחיר – החל מ-45 ₪

אצלנו, בTabello, תעריפי הכתיבה נקבעים בהתאם למספר פרמטרים, וביניהם סוג הכתיבה, אורך הטקסט הרצוי, ניסיון הכותב, המחקר הנדרש וכיוצא בזה. לרוב התעריף ייקבע פר מילה, והסכום למאמר מלא יהיה:

מספר המילים במאמר כפול * התעריף למילה = כתיבת תוכן לאתרים מחיר.

ניתן שתי דוגמאות:

 • ככל שהתעריף למילה עומד על 30 אגורות למילה (התעריף הממוצע שלנו לכתיבת תוכן מקצועית), והוזמן מאמר בן 500 מילים:

0.3*500 = 150.

 • ככל שהתעריף למילה עומד על 25 אגורות למילה (התעריף הממוצע שלנו לכתיבת תוכן איכותי לאתרים), והוזמן מאמר בן 400 מילים:

0.25*400 = 100.

בTabello , סוכנות כתיבת התוכן המובילה בישראל, תוכלו להזמין כתיבת מאמרים החל ממחיר של 45 ₪ למאמר, כאשר מקדמי אתרים וסוכנויות קידום אתרים שמזמינים כמויות כתיבה גדולות מידי חודש – מקבלים מחיר אטרקטיבי במיוחד.  רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת? צרו קשר וניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית בהקדם.

מתעניינים בשירות כתיבת תוכן לאתרים?
צרו קשר:

מהי כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים היא למעשה יצירת טקסטים מרתקים, אינפורמטיביים ורלוונטיים עבור דפים שונים באתר העסק שלכם:

 • דף הבית – עמוד היכרות תמציתי שנותן את הטון לכל האתר.
 • אודות – מקטע שמספר את הסיפור שמאחורי העסק, וסוקר את החזון, את ההישגים, ואת הערכים שלו.
 • תיאור השירותים ו/או המוצרים – מידע מפורט על מה שאתם מציעים לקהל הלקוחות שלכם.
 • פוסטים ומאמרים בבלוג – עדכונים שוטפים המספקים ערך מוסף על העסק ועל תחומי העניין שלו, משפרים את קידום האתר ומשמרים את מעורבות הקהל שלכם.
 • דפי נחיתה – דפים ממוקדים שנועדו להמיר מבקרים ללידים או ללקוחות.

כתיבת תוכן לאתרים מחיר

מדוע כתיבה לאתרים היא כה חשובה

התוכן באתר הוא הכל. בלי תוכן, בלי טקסטים באתר כל גולש ימצא עצמו עובר לאתר אחר. לכן, חשוב שהתוכן באתר יהיה איכותי ומשמעותי. לצד זאת, קיימות עוד מספר סיבות אלמנטריות שממחישות מדוע תוכן נחשב לאלמנט הכי משמעותי בכל אתר. נציג אותן בפניכם בקצרה:

 • SEOתוכן איכותי הוא אבן יסוד באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). תוכן שכתוב היטב ולצד זאת גם מכיל מילות מפתח רלוונטיות עשוי לשפר את הנראות של האתר שלכם במנועי חיפוש ולמשוך יותר תנועה אורגנית לאתר. במילים אחרות, תוכן שכתוב בצורה שמתואמת לדרישות הקידום האורגני של מנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל, יכול למשוך יותר גולשים להיכנס לאתר שלכם, ובהתאם, הוא יוכל לגרום ליצירת לקוחות חדשים.
 • מעורבות ושימור לקוחות – תוכן מרתק מתמרץ את המבקרים באתר שלכם לשהות בו זמן רב יותר, מפחית את שיעורי היציאה ממנו, ומגדיל את הסיכויים להמרות. הוא גם מעודד ביקורים חוזרים ומסייע לתחזק קהל לקוחות נאמן.
 • אמינות המותג – תוכן מקצועי ואינפורמטיבי מבסס את המותג שלכם כמעין “סמכות עליונה” בענף. הוא משווה לכם תדמית של מומחים ומובילי דעה, מה שמגדיל את הסיכוי שלקוחות פוטנציאליים יבחרו דווקא במוצרים או בשירותים שלכם.
 • אופטימיזציה של המרות – תוכן אפקטיבי מנחה את המבקרים באתר שלכם במסע הרכישה. הוא מעורר אצלם מודעות ולבסוף מניע אותם לנקוט בפעולה הרצויה – הרשמה לניוזלטר, ביצוע רכישה, קביעת פגישה או פנייה אליכם לצורך לקבלת מידע נוסף.

אם אתם, בתור בעלי העסק, יכולים לכתוב לבד – מה טוב, אבל בהנחה שאין לכם את הזמן או הסבלנות לכך, פנו לכותבי תוכן מקצועיים. אל תתפשרו על המחיר הכי זול – תקבלו בהתאם, רמה ירודה של כתיבת תוכן לאתרים. מחיר גבוה של כתיבה – יכול לתת לכם כתיבה איכותית, לצד כתיבה שלא משקפת את המחיר. חפשו אחר כותבים איכותיים, שדורשים מחיר סביר עבור הכתיבה שהם מספקים. סקופ: זה מה שאנחנו, בטאבלו, עושים. אנחנו מספקים כתיבת תוכן איכותית. מחיר? המחיר שלנו הוגן, ומאפשר לכל אחד ואחת לקבל כמויות של כתיבה איכותית, אינפורמטיבית ומקצועית לאתר.

אילו פרמטרים משפיעים על מחיר הכתיבה

ככלל, אין עלות קבועה בכל מה שנוגע לכתיבת תוכן לאתרים. מחיר הכתיבה הסופי הוא פונקציה של פרמטרים מרכזיים:

 • היקף ומורכבות – כמות התוכן הנדרשת לאתר שלכם כמו גם מורכבות הנושאים המצריכים כתיבה משפיעים משמעותית על המחיר. כך, למשל, כתיבה של מאמרים מקיפים המבוססים על טרמינולוגיה מקצועית דורשת יותר מחקר ומומחיות ביחס לכתיבה של תיאור מוצר נקודתי, וכתוצאה מכך עלויות הכתיבה הופכות לגבוהות יותר.
 • ניסיון ומומחיות הכותב – כותבי תוכן לאתרים עם ניסיון עשיר בתעשייה הדיגיטלית עתידים לגבות תעריפים גבוהים יותר ביחס לכותבים חובבים וחדשים בענף. המומחיות שלהם בכתיבה ייעודית לאתרים מבטיחה תוכן איכותי שעומד ביעילות ביעדים השיווקיים שהצבתם.
 • דרישות SEO תוכן המיועד לצורכי אופטימיזציה למנועי חיפוש עשוי לעלות יותר עקב מחקר מילות מפתח ותכנון אסטרטגי הכרוכים בכך.
 • זמן אספקה – פרויקטים דחופים עם מועדי הגשה צפופים עשויים לגרור חיובים נוספים. מדוע? במצב כזה, ייתכן שכותבי התוכן יצטרכו לתעדף את הפרויקט שלכם על פני פרויקטים אחרים, וזה כמובן פרמטר שמשפיע על התמחור הסופי.
 • תיקונים ועריכות – עלות כתיבת התוכן מושפעת ממספר התיקונים והעריכות המבוקשים על ידי הלקוח. כל גרסה של הטקסט מצריכה זמן ומאמץ נוספים מכותב התוכן ועל כן מייקרת את התהליך.
 • שירותים נוספים – שירותים נוספים הנלווים לכתיבת התוכן כגון פיתוח אסטרטגיית תוכן, עיצוב גרפי או שילוב מולטימדיה עשויים להגדיל את העלות הכוללת. שירותים אלה מוסיפים ערך מוסף לאתר על ידי שיפור האפקטיביות והמעורבות של התוכן, כך שלעיתים הם מרכיב הכרחי.

כתיבת תוכן לאתרים מחיר – שימו לב לתעריפים השונים

ערכנו סקר קצר בין כותבי התוכן בשוק, לצד סוכנויות תוכן מובילות, והגענו לתוצאות בכל הנוגע לתעריפי התוכן. מומלץ לקחת את הנתונים בטבלה בעירבון מוגבל – כל כותב יכול לתת הצעת מחיר מסודרת כראות עיניו. תוכלו להיתקל בהצעות שגבוהות בהרבה מנתוני הטבלה, כמו גם בהצעות נמוכות. הנתונים בטבלה הם נתונים ממוצעים, שמשקפים לדעתנו את המצב בשוק כתיבת התוכן בישראל. שימו לב – אצלנו תוכלו לקבל מחירים אטרקטיביים במיוחד לצד תוכן איכותי ומקצועי. נסו אותנו. 

כתיבת תוכן לאתרים מחיר – טווח המחירים הנהוג בשוק:

כתיבת תוכן לאתרים

מחיר נמוך

מחיר גבוה

תוכן לדף הבית

200 ₪ לעמוד

500 ₪ לעמוד

תוכן לדף נחיתה

150 ₪ לעמוד

1000 ₪ לעמוד

תוכן לדף אודות

50 ₪ לעמוד

300 ₪ לעמוד

תוכן SEO

0.12 למילה

0.3 למילה

קופירייטינג – דף בית

500 ₪ לדף הבית

2000 ₪ לדף הבית

קופירייטינג – עמוד באתר

200 ₪ לעמוד

650 ₪ לעמוד

ערך ויקיפדיה

500 ₪ לערך

2500 ₪ לערך

תוכן מקצועי

0.25 ₪ למילה

1 ₪ למילה

המחירים שלנו, Tabello, נחשבים אטרקטיביים על אף שהכתיבה שלנו מוכרת כאיכותית במיוחד. אנחנו שמים דגש על מחיר ששווה לכל כיס, לצד כתיבה איכותית ומותאמת לקהל היעד הרלוונטי. פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

כלי נגישות