השוואת 10 הכלים המובילים של בדיקת מיקומים בגוגל

כל עסק – מהקטן ועד לארגון הגדול ביותר – נשען על קידום האתר שלו בעזרת תוכנות קידום, חלקן מבוססות בינה מלאכותית מתקדמת. אלה מסייעות לארגונים גם בעניין בדיקת מיקומים בגוגל, כלומר בדיקת דירוג המיקום של האתר שלכם בגוגל, ובדחיפתו לתוצאות החיפוש הגבוהות ביותר. מיהן החברות המרכזיות שעושות זאת עבורכם ומה הן מציעות?

בין אם אתם בעלי עסק פרטי קטן, סוחרים דרך אמזון, או חברת ענק – בחירת מילות החיפוש היא המפתח לאסטרטגיית חיפוש אורגני טובה שתדרג אתכם גבוה ככל האפשר במנוע החיפוש של גוגל. הבחירה במילות החיפוש הנכונות יכולה להיות ההבדל בין צמיחת העסק לקיפאון של תנועת הלקוחות לאתר שלכם. משום כך חשוב להכיר לא רק את מילות החיפוש הפופולאריות ביותר בענף שלכם, אלא גם את אלה של המתחרים המצליחים, ובעיקר – לבצע בדיקת מיקומים בגוגל – גם את מיקום האתר שלכם וגם של המתחרים, באופן מקוון ללא הרף. כדי לסייע לעסקים להשביח את דירוג האתר שלהם נולדו כלי חיפוש שונים. כמה מהבולטים שבהם מפורטים להלן.

 

נציג תחילה טבלה מסכמת, ולאחר מכן – נפנה בהרחבה ונסביר על כל כלי, בתוספת תמונות והסברים. 

טבלת סיכום:
בדיקת מיקומים בגוגל

 

שם, דירוג ומחיר

יתרונות וחסרונות

Trueranker

דירוג: 8.4

9$-69$

 

מחיר זול וממשק פשוט.

מעקב אחר X מילות מפתח (בהתאם לחבילה הנרכשת), דוחות SEO
מפורטים, התראות ועוד פיצ’רים משמעותיים.

פייר? אהבנו.

להרשמה ולהתחלת תקופת ניסיון לחצו כאן

Rank Ranger

דירוג: 8.2

149$ – 2700$

הכלי המקצועי ביותר אך גם אחד היקרים שבהם.

בעזרת הכלי ניתן למקסם את ההבנה אודות תוצאות מערך הקידום האורגני באתר.

להרשמה ולהתחלת תקופת ניסיון לחצו כאן

כלי בדיקת מיקום בגוגל

Trueranker

במילה אחת: פשטות. בשתי מילים: פשטות ומחיר זול. כלי הSEO הזה מספק דוחות ונתונים על בסיס יומי, ומאפשר לבעלי האתרים או למקדמי הSEO לעקוב אחר הביצועים השונים של מילות החיפוש בכל אתר, ובנוסף, מעלה הצעות למילות מפתח חדשות, מתריע מפני “קניבליזם” של מילות מפתח, מראה את כמות החיפושים החודשית של כל ביטוי לצד עלות הקידום המומן של הביטוי, דירוג כל עמוד, מספר עמודים שמדורגים על אותו עמוד ועוד אלמנטים מובחרים שיסייעו לכם לבצע בדיקת מיקומים בגוגל מקצועית. הצוות מספק תמיכה טכנית שוטפת. המחיר נע החל מ9 דולר לחודש עבור מעקב אחר 100 ביטויים, ועד ל69 דולר לחודש עבור 2000 ביטויים. תוכלו להתנסות ב14 ימי ניסיון – חינם. להרשמה ולהתחלת תקופת ניסיון לחצו כאן

rank ranger

רנקריינג’ר מספקת שירותים לבדיקת מיקומים, שמסייעים לבחינה ומעקב אחרי הקידום האורגני שמתבצע באתר (SEO). מדובר באחד הכלים המקצועיים ביותר שקיימים כיום בשוק, אם כי הוא אינו זול. מה תוכלו למצוא באתר?

– ניתוח מילת מפתח: רנקריינג’ר מציגה מידע אודות מילות חיפוש, כמויות חיפושים וכיוצא בזה.

– ניתוח תחרות בין דומיינים: מעקב אחר אתרים מתחרים מסייע לקדם את האתר במעלה דירוג גוגל. 

– ניתוח קישורים של האתר – לכל אתר יש קישורים חיצוניים פנימיים וחיצוניים, שמסייעים במעקב אחר תוצאות הקידום ועוזרות בשיפור האתר. 

יצירת דוחות מותאמים אישית: באמצעות rank ranger, ניתן לבחור את הפרמטרים על פיהם יתקבלו דוחות יומיים/שבועיים/חודשיים. 

מבחינת מחירים, אין ספק שrank ranger אינה זולה: המסלול הזול ביותר הוא 79 דולר לחודש עבור מעקב אחר 500 ביטויי מפתח. מחיר המנוי הבא הוא 149 דולר לחודש (1000 ביטויים) והמסלול היקר ביותר יעלה לכם 2700 דולר לחודש עבור לא פחות מ5000 ביטויים. 

ניתן להתנסות ב14 ימי ניסיון ללא עלות. להרשמה ולהתחלת תקופת הניסיון ניתן ללחוץ כאן

 

 

SEMrush

פלטפורמה מובילה המשמשת לבדיקת נראות מקוונת. היא אוספת מידע על מילות מפתח מקוונות שנאספו ממנועי החיפוש של גוגל ובינג. מאפשרת לבצע SEO, מחקר מילות מפתח, שיווק תוכן, מחקר שוק והשוואות מחירים, ניתוח מתחרים, PPC (קידום ממומן על פי הקלקות), כלים לפיתוח תוכנית שיווק מבוססת תוכן והפצתו, ניהול פרופילי מדיה חברתית ושיווק במדיות החברתיות – וכל זאת באמצעות כלי אחד. מחיר: גרסה בסיסית – 120 דולר לחודש, חבילות מורחבות ומותאמות אישית – בעלות מותאמת לחבילה.

AMZ Watcher:

כלי שמסייע למציאת לינקים שבורים וחסרים לאמזון (המוצר שלכם לא נמצא בו) – כדי להגביר את יחס ההמרה של האתר, או של ערוץ היוטיוב שלכם. בנוסף, המערכת מאתרת חנויות אחרות המפעילות תוכניות שותפים (למשל CJ, ShareASale, Skimlinks, Target Walmart, Wayfair ועוד). היא גם תודיע לכם אם מוצר מסוים אינו זמין ותנתח את הביצועים שלכם. מחיר: מ-130 דולר לחודש.

SEO Pressor:

מאפשרת שליטה על הקידום האורגני עבור אתרי וורדפרס, עם אפשרויות אופטימיזציה והתאמות מבוססות לקוח וצורך. התוכנה אוספת את המידע על האתר שלכם ומציגה אותו באופן קל וברור למספר בלתי מוגבל של אתרים. מחיר: מ-9 דולר לחודש.

SEO PowerSuite:

מסייעת לשיפור הדירוג בגוגל עבור קמפיינים בכל סדר גודל. כוללת כלי ניתוח מילות מפתח, ניתוח קישורים נכנסים וסיוע לשיפור שלהם, מסייעת לאופטימיזציה של מודעות PPC. ההפעלה אינטואיטיבית ובעלת פיצ’רים רבים מאוד המאפשרים שימוש למקצוענים ולחובבנים גם יחד. מחיר: בסיסית בחינם, מקצועית (לשימוש ביתי) – 300 דולר לשנה, מקצועית (לשימוש עסקי) – 500 דולר לשנה.

AccuRanker:

תוכנת מעקב שמבצעת אופטימיזציה למנועי חיפוש וקידום אורגני של אתרים ומותגים. מאפשרת ניתוח עומק לצד תשתית עוצמתית שהפכה אותה לבחירה מספר 1 של סוכנויות SEO ומקצוענים רבים. הפלטפורמה מבוססת הענן מאפשרת לעקוב אחר מילות מפתח למחשב שולחני ולנייד, הן גלובלית והן מקומית, עבור גוגל ובינג. מחיר: 1,000 מילות מפתח – 116 דולר לחודש, 50,000 מילות מפתח – 2,500 דולר לחודש, מ-100,000 מילים ועד למיליון – בהתאם להסכם.

ProRankTracker:

אלגוריתם משוכלל מפיק תוצאות מדויקות ומסייע לדירוג האתר שלכם במקום גבוה. התוכנה, שמספקת שירותי ענן, בודקת את הדירוג שלכם מדי יום, עם אפשרויות התאמה וכניסה מכל מקום בלי צורך בהורדה והתקנה. כמו כן מאפשרת גישה לתוצאות מרובות של כל אחת ממילות החיפוש. מציעה שירות בשפות שונות (ביניהן עברית). מתאימה לשירות של משתמש פרטי או של חברות ענק. מחיר: חינם עד 500 ביטויים, 1,000-500 מילים ללא הגבלת URL – 90-50 דולר לחודש לפי מספר הביטויים, 2,500-1,500 מילים – 150-110 דולר לחודש, מ-3,000 מילים ועד כל כמות שהיא – מ-180 דולר לחודש בהתאם למספר הביטויים.

KWFinder by Mangools:

תוכנה אינטואיטיבית מאוד, המציעה חיפוש של מילות המפתח הפופולאריות והיעילות של המתחרים, היסטוריית חיפושים ארוכה, זיהוי של מילים פופולאריות בתקופות מסוימות, ביטויי זנב ארוך (יותר ממילת מפתח אחת) ועוד כלים כדי לתת דחיפה לתנועה של האתר שלכם. מתאימה לשימוש של חובבנים ומקצוענים גם יחד. מחיר: 90-20 דולר לחודש לפי הרמות.

LongTailPro:

מערכת המסייעת לגלות אלפי מילות וביטויי מפתח ולחשב את תחרותיות מילות המפתח (כמה קל או קשה להיות מדורג בתוצאות החיפוש האורגני של גוגל עבור מילה מסוימת). דהיינו – באיזה מילות מפתח שהן פחות תחרותיות לבחור כדי לא להיות כמו המתחרים. הדירוג מתעדכן מדי יום. מחיר: 537 דולר לשנה.

Ninja Outreach:

כלי לניתוח רשתות חברתיות, מציאת המשפיענים הגדולים באינסטגרם וביוטיוב ויצירת קמפייני שיווק של משפיענים ועסקים ברשתות. התוכנה צוברת מידע על מיליוני תובנות ומילות מפתח של משפיענים כדי לסייע לכם להגיע בעזרתם לקהל היעד שלכם בכל תחום. הקשר למשפיענים יכול לכוון לקוחות דרכם אל העסק שלכם. כמו כן התוכנה מציעה ממשקי תכנות יישומים (API) ו-CRM שמסייעים להרחיב את מעגל הלקוחות של העסק. מחיר: 200-50 דולר לחודש בהתאם להיקף האימיילים והקמפיינים שהיא מאפשרת.

Serpstat:

כלי שנועד למקסם את תוצאות החיפוש עבור מקצוענים ולהגביר את יעילות העסק והכנסותיו באמצעות ממשק SEO אחד המאחד פונקציות שונות, כולל חיפוש אשכולות ביטויים, מחולל תכנים במאמרים ומטה-טגים, מנתח אתרים של מתחרים וכמובן את האתר שלכם כדי לשפר את הקידום שלו בדירוג גוגל. מתבסס על למעלה מ-7 מיליארד מילות מפתח, כ-1.5 מיליארד אתרים, 1.1 טריליון קישורים בין אתרים, ועוד. מחיר: 410-50 דולר לחודש, או בהתאם לצורך של הארגון.

Money Robot:

 

החברה טוענת כי היא מנוע החיפוש האורגני המתקדם בעולם מבוסס הבינה המלאכותית. מבטיחה דירוג גוגל גבוה בתוך 10 ימים. היא משמשת בעלי עסקים קטנים, כמו גם ארגוני ענק. תומכת בכל פלטפורמות הרשת – בלוגים, רשתות חברתיות, מאמרי ויקי, יחסי ציבור ועיתונות, פורומים, RSS (פיד עדכוני חדשות, פודקאסטים). קידום האתר נעשה אוטומטית גם באתרים וגם בווידיאו ומייצר קישורי שכבה שנייה (בק-לינקים) איכותיים לאתרים שלכם. ההתבססות על ה-AI מאפשרת גם יצירת מאמרים לתחום שלכם. מחיר: 67 דולר למנוי חודשי, או 500 דולר למנוי חד-פעמי.

צריכים כתיבת תוכן לדתיים

אנחנו מתמחים בכתיבת כל סוגי התוכן. פנו אלינו – אנחנו מבטיחים לחזור אליכם כמה שיותר מהר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות