כתיבת תוכן רפואי

בעת כתיבת תוכן רפואי, מקצועיות ודיוק בנתונים מהווים נדבך משמעותי באיכות המאמר. המידע המועבר לקורא טומן בחובו ידע רפואי אשר עשוי להשפיע על החלטותיו בנוגע לגופו וחייו ולכן בעל משמעות יתרה. אי לכך, חשוב להקפיד שהמאמר יהיה אותנטי ותואם למחקרים עדכניים. בנוסף, רצוי שהמידע יונגש ללקוח בצורה בהירה וברורה, המלווה מחד במושגים רפואיים אך מאידך כתובים באופן שקל להבנה ומונגשים עבור אלה שאינם בקיאים בשפה המקצועית.

כתיבת תוכן רפואי – הכותבים שלנו – Tabello

הכותבים הרפואיים שלנו, הם סטודנטים וסטודנטיות לרפואה. הכותבים שלנו מוכשרים לא בידע רפואי – הם ניחנו גם בכישרון כתיבה. כך, הלקוחות שלנו מקבלים תוכן שנכתב בצורה נכונה ואיכותית, תוך שהוא עונה על הדרישות המקצועיות בתחום, באופן שיפורט להלן. בעלי קליניקות ורופאים רבים פונים אלינו מדי חודש שוב ושוב, על מנת לקבל את שירותי כתיבת התוכן הרפואי האיכותי שאנחנו מספקים.

מה כולל שירות כתיבת תוכן רפואי 

טרם כתיבת תוכן רפואי ויצירת המאמר, הלקוח משוחח עם אחד מנציגנו ובוחר את נושא המאמר, מהו ביטוי המפתח אשר אותו ירצה לקדם ויופיע מספר פעמים במהלכו ומהי כמות המילים הרלוונטית במאמר. ניתן גם להוסיף מספר כותרת משנה לפי צרכי הלקוח, מילים נוספות שחשוב שישתלבו במאמר ודגשים אישיים נוספים. כחלק מהניסיון שצברנו לאורך השנים, אנו יודעים כיצד להכווין את הלקוח ובמה להתמקד כך שהמאמר יבלוט בחיפושים בהתאם לנושא ויזכה לחשיפה רחבה יותר.

כתיבת תוכן רפואי

מחפשים כותב תוכן רפואי?
צרו קשר:

מי כותב את המאמר 

לאחר שהלקוח שוחח עם נציגנו, כתיבת המאמר מבוצעת על ידי סטודנט/ית לרפואה או על ידי אדם הבקיא ברפואה או בתחום מדעים מדויקים כגון סטודנט או בוגר תואר במדעי החיים, מדעי המוח, גנטיקה וכדומה. כתיבת תוכן רפואי על ידי כותב הבקיא בנושאים רפואיים מהווה יתרון משמעותי בכמה אספקטים –

  1. ידע מעמיק בתחום – לסטודנטים לרפואה או מדעים מדויקים יש הבנה רחבה ומקיפה בכל הקשור לטרמינולוגיה רפואית וחשיבה מדעית. אלו יתרונות המאפשרים להם להתעמק במידע מורכב תוך הקפדה על דיוק והתאמת התוכן הרפואי לנושא המאמר.
  2. גישה למחקרים עדכניים – לסטודנטים או בעלי תואר בתחום הרפואה יש גישה לקהילה הרפואית תוך חשיפה למידע חדש, עדכני ומתקדם שייתכן כי עדיין לא הופץ בחוגים רחבים יותר. כך ניתן להבטיח כי המאמר הרפואי מעודכן ורלוונטי.
  3. ניסיון קליני – למרבית הסטודנטים בתחומים רפואיים בכלל ולבעלי תואר בפרט, קיים ניסיון קליני ממשי המספק להם גישה לידע ממקור ראשון ומאפשר להם להעשיר את כתיבת התוכן הרפואי בייחוד בתחומים כמו סקירות קליניות. מעבר לכך, הסטודנטים מבצעים לעיתים קרובות שיתופי פעולה עם חוקרים, חברי סגל ורופאים כך שהם זוכים למקור ידע נוסף ולומדים את המקצוע גם הלכה למעשה.
  4. חשיבה אקדמית – במהלך הלימודים, הפקולטות מלמדות מספר מיומנויות כגון חשיבה ביקורתית, חשיבה מבוססת ראיות והקפדה מדעית. בנוסף, מושם דגש על הכשרת הסטודנטים ושיפור מיומנויותיהם בניתוח נתונים יחד עם סקירה ספרותית, תוך יצירת יכולת של הסקת מסקנות המשמעותית לתהליך הלמידה. בדרך זו הסטודנט יודע לברור את החומר הרלוונטי וליצור מאמר קוהרנטי, ברור ומתומצת דיו לקורא שאינו בקיא.
  5. שילוב של ידע רב תחומי – במהלך לימודי הרפואה בפרט, הסטודנטים נחשפים ומבצעים אינטגרציה בין מספר דיספלינות כמו אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, פרמקולוגיה ועוד. הידע הנצבר מאפשר להם לגשת לנושאים ברפואה מנקודת מבט הוליסטית ומאפשר כתיבת תוכן רפואי בצורה רחבה יותר.

כיצד יוצרים תוכן רפואי 

ראשית, בעת קבלת נושא המאמר, מבצע הכותב סקירת ידע רלוונטי התואם את הנושא. חשוב לצרוך מידע מאתרים מהימנים כמו Google scholar, ncbi וכיוצא בזאת בכדי לוודא כי המידע המקצועי הרשום אכן מהימן ואותנטי. מיד לאחר מכן מחלק הכותב את הנושא העיקרי למספר תתי נושאים שירשמו ככותרות משנה. כאשר הכותב מסדר מראש את שלד המאמר הוא מוודא כי אין חזרתיות על הנאמר וכי כלל הנושאים אותם הוא רוצה להעביר יופיעו במאמר.

בעת סקירת המידע מבצע הכותב הבחנה בין עיקר לטפל. זוהי פעולה הכרחית שכן בים המידע שקיים באינטרנט, גם אם באתרים מוסמכים, עלול הכותב להיסחף ולהתבלבל ובכך “לאבד את הדרך” במהלך הכתיבה. במידה ובוצע שימוש בציטוטים או מחקרים רלוונטים, חשוב לצטט את המקורות שכן זה מאפשר לקורא להעמיק בנתוני המחקר ומדגיש עוד יותר את האותנטיות והמקצועיות המונגשת במאמר. בסיום הכתיבה מבוצעת עריכה והגהה בכדי לוודא קריאה שוטפת, נוחה וברורה.

למי השירות מתאים 

שירות כתיבת תוכן רפואי מתאים לכל עסק אשר שואף לשלב באתר האינטרנט שלו מידע אמין שנכתב על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתחום אשר יודעים להנגיש את המידע בגובה העיניים ובצורה ברורה לקורא שאיננו בקיא במושגים רפואיים. יתרון נוסף הוא שכותבי המאמר מנוסים בכתיבת תוכן למגוון תחומים שאינם בהכרח רפואיים ובכך משלבים בין הידע שצברו בלימודיהם לבין הנגשת מידע באופן שיווקי ומושך את העין. 

מה ניתן להרוויח מהשירות 

שימוש בשירות של כתיבת תוכן לאתרים מציע מספר יתרונות הן ליחידים והן לבתי עסק בתחום הבריאות. ראשית, מקצועיות מהמעלה הראשונה. אמנם נושא זה הודגש מספר פעמים במאמר, אך אין חשוב כמוהו בעת כתיבת תוכן רפואי. בחירה בשירות זה מאפשרת ליצור מאמר איכותי ומדויק אשר קשור לתחומי הרפואה ונכתב על ידי מומחים ובעלי ידע.

שנית, חסכון בזמן. מיקור חוץ של כתיבת תוכן רפואי חוסך זמן ללקוח ולא דורש ממנו להעמיק ולהרחיב את הידע שלו בתחום ולוודא פעמים רבות כי התוכן הגיוני ותואם את מידע רפואי. בנוסף, בעלי ידע רפואי צברו במהלך שנותיהם ידע רב הקשור לרפואה ולכן הם יכולים להוסיף אספקטים נוספים למאמר שייתכן והלקוח לא מכיר בהכרח.

רפואה ושיווק – עולמות שונים אך מתאימים

ישנן דוגמאות רבות למקרים של מוצרים אשר הפכו לשם דבר בעיקר תודות לעבודה שיווקית נכונה, אך אם נתחקה אחר המקור, יתברר לנו שגם כאן העם היהודי השכיל להבין איך עובדים הדברים: “טוב שם משמן טוב” (קהלת ז, 1). עולם הפרסום והשיווק על רגל אחת. הגם שניתן לקחת את האפוריזם התנ”כי המדובר לצד השלילי (כפי שלצערנו קורה לא פעם) – שיווק טוב למוצר או שירות פגום – חשוב להבין דווקא את השימוש הבונה והחיובי שלו: גם מוצר או שירות, טובים ככל שיהיו, זקוקים לתיווך הראוי ללקוחות הקצה. ועולם הרפואה איננו יוצא מן הכלל.

ככל עולם תוכן אחר, גם עולם הרפואה מכיל בתוכו תחרות; בין אם המדובר בייצור תרופות (חברות שמתחרות ביניהן), ניתוחים פלסטיים, או אף מגמות מחקריות (הן בתוך הרפואה הקונבנציונלית הן בינה לבין הרפואה האלטרנטיבית)- התחרות קיימת. אשר על כן, כתיבת תוכן איכותי יכולה להטות את הכף לצד זה או אחר. תרופה חדשנית, למשל, או אף בחירה בין שני רופאים מומחים לאותו תחום- הכתיבה, אשר משווקת ומתווכת את השירות ללקוח המתלבט, היא אשר משפיעה על החלטתו.

כתיבת תוכן רפואי – הדרך שלכם להשגת לקוחות

כתיבת תוכן רפואי הינה משימה מורכבת וחשובה, בייחוד שהינה בעלת פוטנציאל השפעה רחב על חיי האנשים שקוראים אותו. אנו בוחרים בקפידה את הכותבים שלנו ומוודאים כי המאמרים נכתבים בצורה איכותית, ללא העתקות או שימוש בבינה מלאכותית. הכותבים שלנו, Tabello, הם כותבים בעלי רקע רפואי – הם סטודנטים וסטודנטיות לרפואה באוניברסיטאות המובילות בארץ. כך, אנחנו מוודאים שהלקוחות שלנו מקבלים תוכן רפואי איכותי, מקצועי, שעונה על הסטנדרט בתחום כמה משמעותי וחשוב. אנחנו מזמינים אתכם עוד היום לפנות אלינו בכל הנוגע לכתיבת תוכן רפואי וקבלת מידע נוסף – 054-6871790 (בווטסאפ).

כלי נגישות