תיקוני תוכן AI

כתיבת תוכן יכולה להתבצע בימינו בדרכים רבות, אשר לכל דרך יתרונות וחסרונות משלה. אחת הדרכים הנפוצות ביותר כיום, היא שימוש בבינה מלאכותית, או כפי שהיא מוכרת יותר –  AI, עבור כתיבת תוכן. ChatGpt, ג’ספר ואחרים – כבשו את עולם האינטרנט באמצעות התוכן שהם מספקים. מן הסתם, היתרון הבולט של דרך זו הוא מהירות קבלת התוכן, אך מאידך מדובר בתוכן שאינו איכותי בהכרח. אז מה עושים במקרים כאלו? נעזרים בתיקוני תוכן AI, שירות אותו אנחנו בTabello מספקים בהצלחה יתרה. מה זה אומר? המשיכו לקרוא ותגלו.

מה זה תיקוני תוכן AI

כתיבת תוכן על ידי בינה מלאכותית מאפשרת לנו לקבל תוכן בזמן קצר מאוד, וזאת כמובן ללא צורך ב”בזבוז” כוח אדם לטובת הכתיבה. עם זאת, מאחר שהבינה המלאכותית אינה כותבת בשפה העברית בצורה איכותית למדי, לעיתים ישנן לא מעט טעויות – החל מטעויות תחביר, טעויות זכר ונקבה, שגיאות כתיב, כתיבה לא הגיונית וכיוצא בזה. איך מתגברים על המכשול הזה? באמצעות שירותי תיקוני תוכן AI.

תיקון תוכן שנכתב על ידי AI הוא למעשה שירות שבו כותב תוכן אנושי עובר על תוכן שנכתב על ידי בינה מלאכותית, ומתקן אותו במקומות הדורשים תיקון לרבות שגיאות כתיב, מילים חסרות משמעות, שגיאות תחביר, זכר ונקבה וכדומה. כך, התוכן שמתקבל בסופו של דבר הוא תוכן איכותי.

מי זקוק לתיקוני תוכן

הצורך בשירות תיקוני תוכן AI ניתן כמובן לכל מי שכותב תוכן באמצעות בינה מלאכותית, ומעוניין להיות בבקרה איכותית על התוכן שנכתב. מי כותב תוכן באמצעות בינה מלאכותית? ובכן בכלל זה נכנסים בעלי עסקים, הזקוקים לשירותי כתיבה עסקית, בעלי אתרים תדמיתיים שכותבים תוכן באמצעות AI ובגדול כל בעל אתר שכותב את התוכן באמצעות הכלי הטכנולוגי.

תיקוני תוכן AI

מחפשים שירות תיקוני תוכן?
צרו קשר:

האם תיקוני תוכן AI הופכים את התוכן למקורי או במילים אחרות – האם האתר שלי יפגע

תיקוני התוכן הופכים את התוכן לקריא ומותאם פי כמה לגולש הממוצע, שרגיל לקרוא כתיבה אנושית. אולם האם תיקוני התוכן הופכים את התוכן למקורי, במובן זה שמנועי החיפוש השונים לא יזהו שמדובר בתוכן שנכתב על ידי בינה מלאכותית? האמת היא, שאנחנו לא יודעים. מומחי גוגל רבים טוענים שגוגל הודיעה שהיא תעניש אתרים שמשלבים תוכן שנכתב על ידי בינה מלאכותית. אחרים מספרים שגוגל הודיעה שכל תוכן שמוסיף ומחדש – גוגל תתעדף אותו ותקפיץ בכמה רמות את האתר במצב כזה.

אז האם תוכן AI שעבר תיקוני תוכן נחשב למקורי? סביר שלא. האם גוגל תעניש אתרים שמכניסים תוכן שעבר תיקונים? יכול להיות שכן (אם גוגל תזהה שמדובר בתוכן שמבוסס על בינה מלאכותית), ויכול להיות שלא (אם הודות לתיקונים, התוכן ייחשב כתוכן אנושי). לגוגל פתרונים כמובן. לנו נותר להציע, שאם אתם חוששים מעונש שכזה, פנו לשירות כתיבה אנושית שאנחנו מספקים. אמנם מדובר בשירות מעט יקר יותר, אך הכתיבה טובה יותר, ולפי הניסיון שצברנו – גוגל אוהב את הכתיבה שלנו ומתמגל אתרים שמשתמשים בשירותי הכתיבה שלנו.

מהם היתרונות של שימוש בשירות תיקוני תוכן שנכתב על ידי בינה מלאכותית

כאמור, תיקוני תוכן AI מאפשרים לנו להיות בבקרה איכותית על התוכן שנכתב. מה זה בדיוק אומר בקרה איכותית? אז ככה:

  • דיוק התוכן ברמה המקצועית בעזרת קריאה שלו והבנה האם הבינה המלאכותית אכן ענתה על הדרישות המקצועיות של התוכן.
  • דיוק התוכן ברמה הלשונית, בין אם שגיאות כתיב, שגיאות תחביר שונות, סימני פיסוק וכדומה.
  • שיפור התוכן ברמת הרגש, כאשר רגש בתוכן חשוב מאוד כאשר מדובר על תוכן עסקי שנועד למשוך את הקורא לקבל שירות מסוים.

מה נחשב לתיקון תוכן איכותי

לסיכום, אם אתם מעוניינים בשירותי תיקוני תוכן AI, אצלנו, Tabello, תוכלו למצוא את כותבי התוכן המקצועיים ביותר שיעמדו לרשותכם עבור בדיקה ושיפור התוכן שנכתב על ידי הבינה המלאכותית. לבסוף, תמיד תוכלו לקרוא בעצמכם את התוכן הסופי, ולראות את ההבדל בין תוכן שנכתב ב AI בלבד, לבין תוכן שעבר תהליך תיקון. אז קדימה, למה אתם מחכים? פנו אלינו בווטסאפ – 0546871790.

כלי נגישות